Arrow
Arrow
Slider

O Nas


Odkąd sięgamy pamięcią chcieliśmy mieszkać blisko natury, w miejscu, gdzie odpoczywa się w ciszy i otoczeniu wspaniałych widoków. Nasze marzenie się spełniło i dziś pragniemy się nim podzielić z naszymi gośćmi.

Domek Perełka usytuowany jest pod samym lasem u podnóża Gór Sowich w Bielawie, w zacisznym otoczeniu zieleni. Nasi goście mogą doświadczyć przede wszystkim bezpośredniego kontaktu z przyrodą i zwierzętami a przy tym zyskują świetną bazę wyjazdową do okolicznych atrakcji turystycznych.
Domek gościnny Perełka jest domem piętrowym, wybudowanym z bali świerkowych i zachęca nie tylko swoją oryginalnością ale przede wszystkim naturalnym klimatem. Domek jest podzielony na dwie części: wschodnią i zachodnią, a każda z nich ma swoje osobne wejście z tarasu.

Pokoje na parterze mają własne łazienki, aneksy kuchenne i dodatkowe wyjście na ogródek, dzięki czemu stanowią idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Górne pokoje cechują się przytulnym i ciepłym klimatem, posiadają osobną łazienkę na tym samym piętrze. Z okien każdego z pokoi rozpościera się wspaniały widok na okolice.

Serdecznie zapraszamy 
Ewa i Grzegorz Andrzejewscy
Arrow
Arrow
Slider